Mittal Steel - stalowe odchudzanie

moj nowy blog

Dieta krojona na miare Twoich potrzeb

Grudzień 21st, 2015

dobra linia

Nie ma jednej diety odpowiedniej dla wszystkich. Niektórzy mogą jeść przez tydzień zupę z kapusty i zrzucić zaledwie kilka uncji, podczas gdy inni schudną w tym samym czasie 10 funtów. Metabolomika tak właśnie działa. Jest to jedne z kolejnych odgałęzień wszelkim „-omik”, zaraz po genomice (geny) czy proteomice (białka). Wiedząc, że niektóre choroby takie jak otyłość mają związek z metabolizmem ze względu na wszelkiego rodzaju ścieżki biochemiczne które oddziałowują na siebie i wywołują dane symptomy - badania nad metabolizmem mogą przyczynić się do znacznego poprawienia zdrowia.

Co więcej, metabolomika może pomóc identyfikować zaburzenia przed wystąpieniem pierwszych objawów. Takie badania mogą pomóc w wyborze odpowiedniej diety i zestawu ćwiczeń dopasowanych do indywidualnego wskaźnika metabolizmu. Alan J. Higgins z Icorii, firmy należącej do Research Triangle Park zajmującej się działaniem metabolomiki na ludzkie zdrowie wyjaśnia że daje ona składnik, który nie zawsze pochodzi z analizy genów czy białek. Zmiany w genach nie zawsze wpływają na zdrowie, ponieważ mechanizmy homeostatyczne ciała mogą się wyrównywać. Co więcej, geny i proteiny oddziałują na siebie o tylko czasami powodują zmiany w ścieżkach metabolizmu. Metabolomika zmierza do zjednoczenia genomiki i proteomiki poprzez badanie organizmu jako systemu. ” Ulepszamy zmiany na samym końcu ich przebiegu.” wyjaśni Higgins.

Wszyscy moga przyjść się z nami zobaczyć. Każdy może umówić się na spotkanie z dietetykiem który przyjrzy się waszej diecie aby upewnić się czy zawarte są w niej wszelkie potrzebne składniki odżywcze. Każdy student uprawniony jest to jednej darmowej wizyty u specjalisty raz do roku oraz kilku w przypadku gdy np. cierpi na cukrzycę, ma alergię pokarmową lub zaburzenia odżywiania. Jest wiele powodów dla których ktoś może potrzebować wizyty więcej niż tylko raz w roku. Akceptujemy również ubezpieczenie. Mamy 5 zarejestrowanych dietetyków, którzy specjalizują się we wszelkim zaburzeniach odżywiania, problemach żołądkowo - jelitowych i odżywianiu sportowców.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*